To co niezwerbalizowane, a przemyślane...
środa, 2 stycznia 2019
#6
Wiesz co jest dobre w byciu normalnym? Że dla każdego to co innego oznacza.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz